Menu

Nagylövő eddig méltó a nevéhez

A háttérből a játékot figyelő Csicsely Pál a nagy meleg ellenére mind az öt meccset kifogástalanul levezette. (Fotó: Babák Zoltán)

Teljes fordulót tartottak a Nyári Kupa 2024 hatodik játéknapján.

A nap meccsén az Ultimate Team legyőzte a Gymbrot.

Az Éremgyár magabiztosan verte a sereghajtó Csibészeket.

A Nagylövő FC fél perccel a vége előtt szerezte meg a győzelmet, a nagy gödőrben lévő Hooligans felett.

A Gólgyártók kiváló kapusteljesítményének köszönheti sikerét.

A Ziccer egy félidőn keresztúl jól tartotta magát, de a végén felőrölte őket a Pro Gym.

Külön köszönet jár Csicsely Pálnak, aki a nagy melegben mind az öt meccset kifogástalanul levezette!

1. forduló:

GYMBRO-ULTIMATE TEAM 4-6(1-3) jv: Csicsely gólok: Hraskó 2, Bakos, Geszti ill. Kata 2, Szabó Á.2, Dudás, Egri

ÉREMGYÁR-CSIBÉSZ FC 5-0(2-0) jv: Csicsely gólok: Varga 3, Viszkok D., Vizi
sárga lap: Krátky és Bátori D.(Csibész FC)

HOOLIGANS-NAGYLÖVŐ FC 2-3(0-2) jv: Csicsely gólok: Bákai 2 ill. Kiri 2, Rácz R.

GÓLGYÁRTÓK-NAGYRÉT FARM 4-0(2-0) jv: Csicsely gólok: Takács 2, Tóth, Ruzsinszki
sárga lap: Lestyan-Goda(Nagyrét Farm)

ZICCER FC-PRO GYM 1-9(0-1) jv: Csicsely gólok: Rácz R.ill. Virág 4, Olasz 2, Kajtár, Kasik, ög.

Góllövőlista: 14: Rácz R.(Nagylövő FC), 10: Szabó Á.(Ultimate Team)