Egy kis pankráció is belefért a Nyári Kupa 2024 fináléjába

Az elődöntők során a Pro Gym Gömbiék ellenében simán jutott a döntőbe.
Az elődöntők során a Pro Gym Gömbiék ellenében simán jutott a döntőbe. (Fotó: Babák Zoltán)

A helyosztókkal folytatódott a Nyári Kupa 2024.

Az 5-8. helyért a Hooligans már három góllal vezetett az Éremgyár felett, amikor negyed órával a vége előtt, egy tömegbirkózás után az Éremgyár nem folytatta a játékot.

Jóval békésebb volt a Gymbro-Ultimate Team derbi, ahol Bakosék nyertek, s játszanak az ötödik helyért.

A kilencedik helyért a Ziccer FC került lépéselőnybe a Csibészekkel szemben.

Az elődöntőkben a Pro Gym simán jutott a döntőbe, Gömbiéket verve.

A nap meccsén a Gólgyártók egy perccel a vége előtt szerezte meg a győztes gólt a Farmerekkel szemben, és döntős.

13. helyért:

ZICCER FC-CSIBÉSZ FC 8-4(3-2) jv: Csicsely gólok: Csányi 2, Lénárt 2, Seres 2, Komlós, Szklenár ill. Andor, Molnár, Melis, ög.
sárga lap: Balczó(Csibész FC)

5-8. helyért:

ÉREMGYÁR-HOOLIGANS 0-3(0-3) félbeszakadt! jv: Gyekiczki gólok: Csipai 2, Szedlják
sárga, piros lap: Pap ill. Bencsik P.
piros lap: ifj. Pap(Éremgyár)

GYMBRO-ULTIMATE TEAM 3-0(1-0) jv: Orovecz gólok: Bakos, Geszti, Jansik

1-4.ik helyért:

PRO GYM-NAGYLÖVŐ FC 8-0(1-0) jv: Orovecz gólok: Kasik 4, Lós, Olasz, Kajtár, Búzás

GÓLGYÁRTÓK-NAGYRÉT FARM 2-1(1-1) jv: Csicsely gólok: Tóth, Ruzsinszki ill. Romhányi
sárga lap: Béni(Nagyrét Farm)

Góllövőlista: 21: Bakos(Gymbro), 17: Rácz R.(Nagylövő FC)