Menu

Sportszerű gesztust tettek a Gólgyártók

Viszkok Csaba (Pro Gym) igyekszik a Hunyadi gólvágóját, Szécsi Rajmondot (Gallicoop) távol tartani a kaputól. (Fotó: Babák Zoltán)

Teljes fordulót tartottak a Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság második játéknapján.

A két megye egyest igazoló FC Gold simán nyert a szarvasi fiatalok ellen.

Szintén nem volt kérdéses az Éremgyár sikere a Harmadik Félidő felett.

Négy emberrel állt ki a Nagyrét Farm, és a Gólgyártók sportszerűen szintén emberhátrányban játszott. Csak miután nem született meg a vezetés, akkor léptek pályára teljes létszámmal, és nyertek szoros meccsen.

Ellentétes félidők után megosztozott a pontokon a Hooligans és a Centrál Tető.

A nap meccsén a Pro Gym minimális sikert ért el, az alaposan megerősödött Gallicooppal szemben.

1. forduló :

UTÁNPÓTLÁS FC-FC GOLD 2-7(1-3) jv: Gyekiczki gólok: Neumann, Pataki ill. Moleri 2, Debróczki 2, Szécsi, Nagy, Lénárt

ÉREMGYÁR-HARMADIK FÉLIDŐ 8-1(6-0) jv: Csicsely gólok: Bakos 4, Geszti 3, Varga ill. Korbely

NAGYRÉT FARM-GÓLGYÁRTÓK 0-2(0-0) jv: Csicsely gólok: Ruzsinszki, Varga

CENTRÁL TETŐ-HOOLIGANS 2-2(2-0) jv: Orovecz gólok: Madar, Bobvos ill. Bagi, Horváth

GALLICOOP-PRO GYM 4-5(2-4) jv: Orovecz gólok: Majercsik M.3, Majercsik Cs. ill. Balogh 2, Lós, Kasik, Olasz
sárga lap: Balogh

Góllövőlista: 6: Bakos(Éremgyár), 4: Lós(Pro Gyk)