Van új a nap alatt

Az Utánpótlás FC egyelőre tanulópályáról figyeli a tapasztaltabb rókákat.
Az Utánpótlás FC egyelőre tanulópályáról figyeli a tapasztaltabb rókákat. (Fotó: Babák Zoltán)

A Szarvasi Teremlabdarúgó Bajnokság harmadik játéknapján valóban gyártották a gólokat a Gólgyártók, és az élre ugrottak.

A Farmerek egy félidő alatt lerendezték a három pont sorsát a Hoolokkal szemben.

Az Utánpótlás FC egyik játékosa azt a bravúrt hajtotta végre, hogy a kezdés előtt kiállíttatta magát, majd az Éremgyár simán győzött.

A nap meccsén az FC Gold másodpercekkel a vége előtt egyenlített a Gallicoop ellen.

A záró derbi nagy meglepetéssel zárult. A taktikusan játszó Centrál Tető legyőzte az esélyes Pro Gymt.

1. forduló:

HARMADIK FÉLIDŐ-GÓLGYÁRTÓK 1-18(0-7) jv: Orovecz gólok: Jancsó ill. Styecz 5, Tóth 3, Varga 3, Ruzsinszki 2, Lestyan Goda 2, Fazekas, Takács, András

NAGYRÉT FARM-HOOLIGANS 6-1(5-0) jv: Csicsely gólok: Hlbocsányi 3, Varga 2, Béni ill. Gödő
sárga lap: Elek (Nagyrét Farm)

UTÁNPÓTLÁS FC-ÉREMGYÁR 1-11(1-6) jv: Csicsely gólok: Neumann ill. Varga 4, Bakos 2, Geszti 2, Jansik, Pap, Erős
sárga lap: Molnár(Utánpótlás FC)
piros lap: Pataki(Utánpótlás FC)

FC GOLD-GALLICOOP 3-3(1-1) jv: Gyekiczki gólok: Moleri 2, Szécsi ill. Zahorecz S., Rácz R., Szécsi

PRO GYM-CENTRÁL TETŐ 0-2(0-1) jv: Gyekiczki gólok: Filyó J.2

Góllövőlista: 8: Bakos(Éremgyár), 6: Varga(Éremgyár)